Opublikowany: pt, Lis 24th, 2017

Zawodowa Gala Sportów Walk w Polkowicach!

Szykuje się naprawdę mocny wieczór w Polkowicach. Do miasta w przyszłą sobotę zjedzie się wielu znanych i cenionych zawodników sztuk walki. W hali Miejskiego Klubu Sportowego odbędzie się Zawodowa Gala Sportów Walk na zasadach K-1.

To będzie prawdziwa gratka dla miłośników sztuk walki. Jednego wieczoru będzie można obejrzeć co najmniej kilka elektryzujących pojedynków, w których naprzeciw siebie staną fighterzy z najwyższej półki.

Ciekawie zapowiada się starcie czterokrotnego mistrza Polski Muay Thai Dominika Zadory z reprezentantem Białorusi Yuriyem Bybochkinem, znanym ze startów w formule K-1 i MMA.

Do ringu wejdzie także trzykrotny mistrz Polski juniorów K-1 Adam Piastowski. Jego przeciwnikiem będzie Fabio di Lalla, który na swoim koncie ma już wiele sportowych sukcesów, m.in. mistrzostwo Polski Seniorów 2016 czy mistrzostwo Polski Low-kick junior młodszy.

Kibice z pewnością oczekują walki Kacpra Muszyńskiego z Robertem Rajewskim. Pierwszy z nich jest Zawodowym Międzynarodowym Mistrzem Polski WFMC K-1, Zawodowym Mistrzem Polski WKSF, a także Mistrzem Polski PZKB. Muszyński odniósł także cenne zwycięstwa na galach sportów walki w Legnicy i Jaworze. Jego rywalem będzie prawdziwa ikona sportów walki w Polsce. Robert Rajewski zajmuje się sportami walki od ponad dwudziestu lat. Między innymi stworzył Rajewski Team – klub, który od lat dostarcza kadrowiczów i zdobywa mistrzowskie tytuły na polskich i międzynarodowych arenach. Pod względem tytułów, pucharów, medali i dyplomów jest to na pewno jeden z  najlepszych polskich zespołów.

Podczas gali wystąpią również Mariusz Skupin oraz Patryk Kłak reprezentujący Klub Armia Polkowice. Przeciwnikiem Skupina będzie Krzysztof Podemski, a Kłaka – Kacper Stemplewski. W ringu zobaczymy także legniczanina Marcina Moskwę oraz Patryka Kimulę z Żar. Sobotnią galę otworzy walka bokserska, w której rękawice skrzyżują Marcin Kujda i Marcin Hołod.

Kogo jeszcze zobaczymy w ringu w Polkowicach? To w najbliższych dniach zdradzi organizator Extreme Energy Time. Ale już teraz widać, że sportowych emocji nie powinno zabraknąć.

Początek walk w sobotę 2 grudnia o godz. 19 w Miejskim Klubie Sportowym przy Szkole Podstawowej nr 2 (ul. Dąbrowskiego 1a w Polkowicach). Bilety są do nabycia w kasach Fit Areny w Polkowicach, Głogowie i Lubinie, a także za pośrednictwem strony www.eBilet.pl.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Polkowic Wiesław Wabik.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..