Opublikowany: pon, Maj 28th, 2018

Zatrzymał się na światłach i stanął w ogniu (FOTO)

Podczas gdy w centrum odbywały się imprezy związane z Dniami Złotoryi, kilka ulic dalej płonął samochód. Z pomocą szybko przybyli miejscowi strażacy.

Do zdarzenia doszło około godz. 16:40 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Górniczej. Na czerwonym świetle zatrzymał się opel astra, po czym nagle zaczął się palić.

Na miejscu natychmiast pojawiły się dwa zastępy z miejscowej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz patrol policji. Strażacy po zabezpieczeniu terenu działań, dość szybko rozprawili się z ogniem, używając do tego celu piany gaśniczej. Następnie, dla celów bezpieczeństwa, odłączyli akumulator w pojeździe. Auto miało 25 lat i wyposażone było w butlę z gazem, którą należało schłodzić i obserwować jej temperaturę przez jakiś czas.

Po zakończonych działaniach pojazd został przekazany właścicielowi celem dalszego zabezpieczenia oraz odholowania. Na szczęście w zdarzeniu nikomu nic się nie stało.

.

Fot. Zlotoryja112 via Facebook

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..