I zastępca komendanta polkowickiej policji już oficjalnie

Komisarz Tomasz Jagielski został dziś powołany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach. Wcześniej pełnił te obowiązki przez dwa miesiące, a ostatnio był komendantem komisariatu w Chocianowie.

W uroczystości uczestniczyli mł. insp. Waldemar Cichocki, Komendant Powiatowy Policji w Polkowicach oraz funkcjonariusze i pracownicy cywilni jednostki.

– Komisarz Jagielski podziękował za zaufanie i dobrą atmosferę w codziennej służbie oraz zadeklarował chęć dalszej, owocnej współpracy – informuje st. asp. Miłosz Ilkowski, p.o. oficera prasowego KPP w Polkowicach.

Kom. Tomasz Jagielski rozpoczął służbę w maju 2001 roku w Oddziałach Prewencji Policji w Szczecinie. Rok później pracował w strukturach pionów: prewencji i kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Funkcje kierownicze pełnił od 2008 r. Doświadczenie zdobywał na stanowisku kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, a następnie – Rewiru Dzielnicowych. W 2012 r. został zastępcą komendanta komisariatu w Chojnowie, a w lipcu 2014 r. – komendantem komisariatu w Chocianowie.

Fot. KPP Polkowice 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..