Zaryzykowali i wpadli

W ciągu minionej nocy polkowiccy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy kierowali autami pod wpływem środków psychotropowych. Teraz wszyscy odpowiedzą za to przed sądem.

Pierwszy z kierowców, jadący audi, został zatrzymany przed północą, 3 stycznia, na ul. Hubala w Polkowicach.

– Na widok radiowozu gwałtownie zmienił kierunek jazdy i przyspieszył – informuje asp.szt. Daria Solińska, oficer prasowy KPP w Polkowicach. – Jak się okazało, 33 – latek kierował samochodem w stanie po użyciu środków psychotropowych. Badanie testerem wskazało obecność metamfetaminy. Dodatkowo, funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie drobne ilości marihuany.

Po godz. 1, na ul. Dąbrowskiego w Polkowicach kolejny patrol zatrzymał 22-latka, który także kierował autem pod wpływem środków psychotropowych: amfetaminy i metamfetaminy.

Trzeci mężczyzna został zatrzymany godzinę później, tym razem na ul. Trzebnickiej w Chocianowie przez miejscowych policjantów. Kierował bmw.

– Tester wskazał także na metamfetaminę – dodaje Daria Solińska.

Teraz wszyscy odpowiedzą za swoje czyny przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia, a za jazdę pod wpływem środków odurzających kierowca może trafić za kratki nawet na 2 lata.

Fot. Ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..