Opublikowany: wt, Wrz 4th, 2018

ZANAM szuka wiceprezesa

Po pięciu miesiącach spokoju znów nastąpiły roszady w grupie KGHM, tym razem we władzach KGHM ZANAM. Tymczasowe pełnienie obowiązków prezesa powierzono tu Arturowi Pawlusiowi. Rada nadzorcza spółki szuka teraz jego zastępcy.

Artur Pawluś do wczoraj był wiceprezesem, zastępującym Janusza Cendrowskiego. Ten zaś pojawił się w zarządzie spółki jako p.o. prezesa w marcu, po serii szybkich zmian na najwyższym stanowisku w ZANAM-ie.

Pawluś w tej chwili również pełni obowiązki prezesa. Nadzór firmy szuka jego zastępcy, oczywiście w trybie konkursowym. Na dokumenty kandydatów rada czeka do 17 września, a rozmowy z wybranymi osobami będzie przeprowadzać między 20 a 25 września.

Warto nadmienić, że także stanowisko prezesa KGHM ZANAM jest przedmiotem kadrowego konkursu. Rada nadzorcza do tej pory rozpisała go już dwukrotnie – w czerwcu i sierpniu. W tej drugiej edycji rozmowy z zainteresowanymi tą posadą osobami zaplanowano na 28-31 sierpnia. Powierzenie Arturowi Pawlusiowi zaledwie pełnienia obowiązków prezesa oznacza, że idealnego kandydata znów nie było.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..