Zamkną część ul. Rudnowskiej w Głogowie

Czasowa organizacja ruchu na ul. Rudnowskiej – od ul. Ułanów Polskich do ul. Transportowej – zostanie wprowadzona od poniedziałku, 15 stycznia. Powodem są roboty drogowe.

– W związku z powyższym objazd podczas prac będzie się odbywał ulicami: Transportową, Henryka Głogowskiego i Kazimierza Wielkiego – informuje Marta Dytwińska-Gawrońska, rzecznik prezydenta Głogowa.

Będą też zmiany w organizacji ruchu komunikacji zbiorowej. Obecne przystanki o nazwie POM, zlokalizowane w ciągu ul. Rudnowskiej, zostaną przeniesione na ul. Kazimierza Wielkiego (przystanki o nazwie K. Wielkiego III).

Objazd w kierunku drogi wojewódzkiej nr 292 – ul. Rudnowskiej będzie odbywać się ulicami: K. Wielkiego, H. Głogowskiego i Transportową, w kierunku DW 292 – Nowej Soli – ulicami: Transportową i H. Głogowskiego, a w kierunku ul. Piastowskiej – ulicami: Transportową, Głogowskiego i K. Wielkiego.

Zakres robót obejmuje m.in. montaż krawężników i obrzeży, prace nawierzchniowe wraz z warstwą ścieralną, regulację wpustów i przebudowę sieci.

Utrudnienia w ruchu potrwają do końca maja. Kierowcy powinni zwracać szczególną uwagę na znaki informujące o wprowadzonych objazdach.

Fot. Archiwum

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..