Opublikowany: sob, Mar 10th, 2018

Kto zajmie się 43 skrzyżowaniami?

Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy szuka firmy, która zajmie się eksploatacją sygnalizacji świetlnej nad Kaczawą. Zadanie ma obejmować konserwację i eksploatację Zintegrowanego Systemu Zarządzania Ruchem i Transportem Publicznym. Przetarg w tej sprawie już został ogłoszony. Termin składania ofert upływa 16 marca.

– Zarząd Dróg Miejskich ogłosił przetarg na wyłonienie firmy, która zajmie się eksploatacją sygnalizacji świetlnej w mieście w sumie na 43 skrzyżowaniach wraz kamerami – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Jak wyliczają urzędnicy, w ramach swoich obowiązków wybrana w drodze przetargu firma będzie musiała konserwować i eksploatować legnicki system ITS, a także kanalizację teletechniczną sieci Legman. Jeśli uda się znaleźć ofertę spełniającą oczekiwania magistratu, umowa będzie obowiązywać do końca września 2020 r. Na oferty w ratuszu czekają tylko do piątku, 16 marca.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..