Opublikowany: nie, Mar 5th, 2017

Zagrają dla Arka

pomagamyLiliana Iżyk oraz zespoły ForFame, Tamp i New Image zagrają dziś w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie podczas koncertu charytatywnego, będącego finałem akcji „Pomagamy Arkowi”. Przyjaciele i znajomi Arkadiusza Sitka nie ustają w walce o zdrowie i życie 32-letniego kolegi, który choruje na nowotwór złośliwy.

Lubinianin Arkadiusz Sitek jest pracownikiem Zakładów Górniczych Rudna. Najpierw pomagano mu, kupując pączki. Zbierano także datki podczas Biegu Wilczym Tropem w Lubinie. Dodatkowo trwa zbiórka pieniędzy na wszystkich szybach KGHM. Teraz odbędzie się koncert charytatywny w Klubie pod Muzami.

Organizatorem charytatywnych działań jest fundacja SOL z Lubina. – Do walki z chorobą Arka potrzebne są duże pieniądze. Jednorazowy koszt wyjazdu do Warszawy to ponad 8 tys. złotych. Arkadiusz musi na takie wlewy jeździć dwa razy w miesiącu – mówi Marcin Domonik z Fundacji SOL.

Podczas dzisiejszej imprezy w Muzie odbędą się licytacje, z których dochód zostanie w całości przekazany na pokrycie kosztów leczenia Arka. Zespoły muzyczne i organizatorzy koszty koncertu pokryją ze własnych funduszy.

Impreza rozpocznie się o godzinie 17.  Bilet wstępu to cegiełka za 10 złotych.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..