Opublikowany: pt, Lut 8th, 2019

Zaginął 68-latek. Policja prosi o pomoc (AKTUALIZACJA)

Legniccy policjanci proszą o wsparcie w poszukiwaniach Edwarda Kalety, 68-letniego legniczanina, który był widziany po raz ostatni dwa dni temu. Każdy, kto może pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny, jest proszony o kontakt ze stróżami prawa.

W środę, 6 grudnia, ok. południa Edward Kaleta wyszedł z mieszkania przy ul. Jowisza w Legnicy i do dziś nie skontaktował się z najbliższymi. Rodzina nie ma z nim kontaktu, ani informacji o tym, gdzie przebywa.

Edward Kaleta wygląda na 70-75 lat. Ma ok. 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie szpakowate włosy i wysokie czoło. Z prawej strony twarzy zaklęśnięty policzek oraz szczękę. Kuleje na lewą nogę. Gdy widziano go po raz ostatni był ugrany w oliwkową kurtkę 3/4, szary sweter i ciemnoszare kozaki.

– Wszelkie informacje o zaginionym Edwardzie Kaleta prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy pod numerem telefonu 76-876-15-20 lub 76-876-15-41 oraz 504-798-649 – apeluje Jagoda Ekiert, rzecznik prasowy KMP w Legnicy.

AKTUALIZACJA:

Mężczyzna został odnaleziony.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..