Opublikowany: pt, Gru 15th, 2017

XI Jesień Teatralna zakończona sukcesem

Krystyna Huzarewicz i Małgorzata Życzkowska-Czesak

„Dzień Kurtyny” i spektakl „Czarowna noc” zakończył  tegoroczną XI Jesień Teatralną w Centrum Kultury „Muza” w Lubinie. Wszystkie spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych widzów obejrzało 9 tys widzów. Na zakończenie widzowie mieli okazję zobaczyć jedną z najlepszych komedii Sławomira Mrożka.

– XI „Jesień Teatralna” zakończyła się ogromnym sukcesem, co bardzo nas cieszy. – mówi Małgorzata Życzkowska-Czesak, dyrektor Centrum Kultury „Muza” w Lubinie podsumowując kolejną edycję. Podczas „Jesieni Teatralnej” do Lubina przyjeżdżają najlepsze teatry z całej Polski. Są to aktorzy znani nie tylko z desek teatru, ale także z dużego ekranu. Przedstawienie grane na zakończenie- „ Czarowna noc” zostało wyreżyserowane przez Michała Janickiego i jego także można było spotkać na scenie. – Publiczność w Lubinie jest inteligenta i błyskotliwa. Bardzo lubimy tu przyjeżdżać i z niecierpliwością czekamy za kolejne zaproszenie. – tak opisał spotkanie z lubinianami aktor.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..