Opublikowany: pt, Gru 8th, 2017

Wyrównany mecz z Głogowie (FOTO)

W ramach 14. serii PGNiG Superligi Mężczyzn szczypiorniści Chrobrego zmierzyli się w Głogowie z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Gospodarze wygrali różnicą dwóch bramek.

Ekipa z Piotrkowa zaczęła od prowadzenia, ale później do głosu doszli gospodarze. Głogowianie wygrywali, jednak nie potrafili odskoczyć rywalom na wyraźniejszą przewagę. Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy było 10:7 dla Chrobrego. Do przerwy głogowianie prowadzili różnicą dwóch bramek.

Przez większość drugiej połowy utrzymywał się taki stan rzeczy. Około pięćdziesiątej minuty przewaga podopiecznych Jarosława Cieślikowskiego stopniała całkowicie i mecz zaczął się od nowa. Tylko na chwilę, bo gospodarze odskoczyli szybko na dwie bramki, co pozwoliło im wygrać ważny mecz.

SPR Chrobry Głogów – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 30:28 (14:12)

SPR Chrobry: Stachera, Kapela – Zdobylak 1, Płócienniczak, Świtała 2, Sadowski 7, Klinger 6, Babicz 1, Gujski 3, Tylutki, Biegaj 2, Orpik 2, Krzysztofik 2, Rydz 4.

Piotrkowianin: Procho, Schodowski – Mróz 2, Woynowski 3, Iskra 2, Kaźmierczak, Swat 5, Góralski 2, Surosz 1, Andreou 2, Pożarek 1, Makowiejew 2, Tórz 3, Pacześny 5.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>