Wyrok dla ojca pedofila

Siedem lat więzienia dla 50-letniego Krzysztofa J., który przez dwa lata wykorzystywał seksualnie swoją córkę, a kazirodcze zachowania fotografował. Wyrok w tej sprawie zapadł w Sądzie Rejonowym w Głogowie.

W głogowskim sądzie zapadł wyrok dla 50-letniego Krzysztofa J., który przez dwa lata brutalnie molestował i wykorzystywał seksualnie swoja córkę.

Krzysztof J. został aresztowany w połowie lutego. Po czterech miesiącach śledztwa prokuratura postawiła mu zarzuty: między innymi doprowadzenia małoletniej poniżej lat 15 do czynności seksualnej oraz posiadania treści pornograficznych z udziałem dzieci. Mężczyzna przyznał się do zarzutów.

Oprócz wyroku więzienia, mężczyzna ma zakaz zbliżania się do dziewczynki na odległość nie mniejszą niż 200 metrów oraz zakaz kontaktowania się z nią przez co najmniej sześć lat.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..