Opublikowany: czw, Lut 8th, 2018

Wyjątkowe spotkanie z kibicami

Bartosz Slisz, Dawid Pakulski, Piotr Leciejewski, Rafał Pietrzak, a także Łukasz Moneta i Jakub Mares. Pozyskani podczas zimowego okienka transferowego zawodnicy, zaprezentowali się kibicom podczas spotkania w sali VIP na Stadionie Zagłębia.

Klub przygotował niespodziankę dla posiadaczy karnetów. Osoby te, jako pierwsze mogły poznać nowo pozyskanych zawodników, a także zamienić z nimi kilka słów, czy zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Najpierw posiadacze karnetów musieli dokonać rejestracji, która uprawniała ich do obecności na spotkaniu. Odzew był duży.

– Właściwie całkowicie inna sytuacja, niż prezentacja zespołu. Zupełnie nowe wydarzenie w Lubinie i z założenia tylko dla posiadaczy karnetów to taki pozytywny bonus – podkreśla Robert Sadowski, prezes KGHM Zagłębia Lubin.

W Sali VIP pojawiło się sześciu pozyskanych podczas okienka transferowego zawodników.

–  Wszystko fajnie kameralnie przebiegło. Ludzie wspierają Zagłębie i to widać – podkreśla Piotr Leciejewski, bramkarz miedziowych.

Środowy wieczór był także okazją na zaprezentowanie zawodników z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia, którzy na stałe zostali włączeni do kadry pierwszego zespołu. Wśród nich Dawid Pakulski oraz Bartosz Slisz.

– Może poprzedni rok nie był dla mnie najlepszy, ale z optymizmem patrzę w przyszłość.  Mam nadzieję, że niebawem przyjdzie pierwszy debiut. Moim celem było dostanie się do kadry pierwszego zespołu. Teraz mam nowe cele i nie spoczywam na laurach – podkreśla Bartosz Slisz, pomocnik Zagłębia Lubin.

Spotkanie z kibicami na pewno jeszcze bardziej podniosło i tak wysokie morale zawodników. Przysłowiowy dwunasty kibic na trybunach zawsze uskrzydla drużynę, a zwłaszcza, że przed miedziowymi pierwsze w tym roku spotkanie ekstraklasowe i to z nietuzinkowym rywalem, bo z Legią Warszawa.

– Na pewno, jako zawodnicy potrzebujemy wsparcia w każdym meczu. Będziemy chcieli, aby kibice w Lubinie zapełniali stadion w każdym meczu na własnym terenie. Samo przygotowanie to ciężki czas. Solidnie przepracowany. Należy jednak tak pracować, aby później na wiosnę grać pewnie. Pierwszy mecz z Legią to wielka niewiadoma. Wszystko się zmienia, również kadra. Zrobimy wszystko, aby wygrać z Legią – podkreśla Łukasz Moneta, pomocnik miedziowych.

Pojedynek ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa odbędzie się 9 lutego o godzinie 20.30 na Stadionie Zagłębia.

W wydarzeniu uczestniczyła nasza telewizja. Prezentujemy państwu materiał filmowy pod linkiem:
https://youtu.be/qT9xMU1951I

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..