Opublikowany: pon, Maj 14th, 2018

Wygraj bilety na Targi Wnętrz [KONKURS]

Od 25 do 27 maja w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie odbędą się największe targi wnętrzarskie w Zagłębiu Miedziowego. Dla naszych Czytelników mamy trzydniowe karnety na to wydarzenie.

Targi Wnętrz HOME INTERIORS to propozycja dla każdego, kto  szuka pomysłów na stworzenie oryginalnego wnętrza domu, mieszkania lub biura. Towarzyszyć im będzie Festiwal Ogrodów, a gościem specjalnym imprezy będzie Dominik Strzelec, znany z telewizyjnych programów „Usterka” i „Odlotowy Ogród”.

Przez trzy dni, od godziny 10 do 18, w hali RCS będzie można:

  • zapoznać się z najnowszymi trendami w aranżacji i wyposażeniu wnętrz;
  • sprawdzić ofertę mieszkań i domów lokalnych developerów;
  • obejrzeć produkty producentów i zapoznać się z ich ofertą;
  • skorzystać z porad architektów;
  • wziąć udział w rodzinnych warsztatach;
  • wygrać w konkursach ciekawe nagrody.

Targi adresowane są również do przedstawicieli handlowych, projektantów, deweloperów, hurtowników, salonów sprzedaży i usługodawców z branży wnętrzarskiej. Impreza ułatwi im dotarcie do dużego grona nowych klientów.

Dla naszych Czytelników mamy podwójne wejściówki na Targi Wnętrz. Otrzymają je dwie osoby, które jako pierwsze zadzwonią do na dzisiaj o godzinie 14.00 (tel. 76 740 01 45).

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..