Wygraj bilet na koncert Dżemu! [AKTUALIZACJA]

Już w najbliższy piątek do Lubina zawitają legendy polskiego rocka. W miejscowej hali widowiskowo-sportowej Regionalnego Centrum Sportu wystąpi zespół Dżem. Organizatorzy gwarantują cudowny wieczór pełen wspaniałej muzyki i wspomnień. My natomiast mamy dla was dwa podwójne bilety na ten wyjątkowy koncert.

Dla wielu Dżem to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia. „Whisky”, „Czerwony jak cegła”, „Malowany ptak”, „Skazany na bluesa” i wiele innych – podczas ponad dwugodzinnego koncertu na żywo usłyszymy wszystkie największe przeboje grupy. Zapowiada się fantastyczny wieczór pełen wspaniałej muzyki i wspomnień, który zapadnie w pamięć na długo.

Zespół powstał w latach 70-tych, grając głównie po klubach i na imprezach. Po kilku latach do grupy muzyków dołączył Ryszard Riedel. Niedługo po tym nastąpił przełom w ich karierze. Wystąpili na festiwalu w Jarocinie i zaczęli grać swoje własne utwory, w tym kultowe „Whisky” i późniejsze „Czerwony jak cegłą”, „Skazany na bluesa”, „Człowieku co się z Tobą dzieje”. Rozpoczął się szał koncertowy zespołu i wkrótce wydana zostaje fantastyczna płyta „Detox”, która do dziś uznawana jest za wybitną produkcję. Kawałki takie jak „List do M.”, „Sen o Victorii”, czy „Jak malowany ptak” wciąż budzą emocje. Po odejściu w lipcu 1994 roku charyzmatycznego wokalisty, zespół zyskał status legendy, zajmując miejsce na piedestale polskich rockowych formacji.

Obecny skład Dżemu to grający od początku Adam Otręba, Beno Otręba, Jurek Styczyński oraz solista Maciek Balcar, Zbyszek Szczerbiński, Janusz Borucki i duch Ryśka Riedla, który jest wszechobecny na koncercie.

Koncert odbędzie się w piątek 9 marca o godz. 19:00 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubinie. Bilety w cenie 70 zł są do nabycia Centrum Squash w cenie 70,00 zł.

UWAGA! My, z okazji tego muzycznego święta, mamy dla naszych Czytelników niespodziankę. Pierwsze dwie osoby, które zadzwonią do naszej redakcji po godz. 13:00 (tel. 76 740 01 45), otrzymają podwójny bilet na piątkowy koncert Dżemu! Zapraszamy do udziału w konkursie.

Aktualizacja: Podwójne wejściówki na koncert Dżemu otrzymują: Anna Wilczyńska z Obory i Agata Wesołowska z Chocianowa. Gratulujemy!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..