Opublikowany: wt, Mar 12th, 2019

Z Wybrzeżem o przedłużenie szans

22. kolejka PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych w Lubinie upłynie pod znakiem spotkanie Zagłębia z Wybrzeżem Gdańsk. Dzisiejszy mecz w hali RCS-u w Lubinie rozpocznie się o godzinie 18:30.

Oba zespoły w ostatnim czasie łączy wiele, oba mają po 23 punkty, są sąsiadami w tabeli i mają już tylko matematyczne szanse na udział w fazie play-off. Obie ekipy są też ostatnio w dołku i przegrały bardzo ważne mecze w kontekście walki o pierwszą ósemkę.

Lubinianie zanotowali przegrane kolejno z Pogonią Szczecin, Chrobrym Głogów i Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Gdańszczanie po ważnej wygranej z MKS-em Kalisz musieli uznać wyższość Stali Mielec i Chrobrego Głogów.

W Lubinie i Gdańsku wciąż wierzą w udział w fazie play-off. Aby tak się stało trzeba wygrać środowy mecz w hali RCS, wygrywać kolejne mecze i liczyć na potknięcia Chrobrego Głogów i Piotrkowianina – Jesteśmy ostatnimi, którzy zwieszają głowy, będziemy walczyć do końca – zapewnia Bartłomiej Jaszka, szkoleniowiec Zagłębia Lubin.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..