Opublikowany: wt, Kwi 17th, 2018

„Wszystko to jest ojczyzna”

„Wszystko to jest ojczyzna” – pod takim hasłem odbędzie się jutro XII Regionalny Przegląd  Zespołów Artystycznych Szkół i Placówek im. Janusza Korczaka. Młodzi artyści z Dolnego Śląska tradycyjnie już zaprezentują swoje umiejętności w sali widowiskowej Złotoryjskiego Ośrodka Kultury i Rekreacji.

Celem imprezy jest m.in. integracja dzieci i młodzieży szkół i placówek korczakowskich z rejonu dolnośląskiego oraz kształtowanie podstawowych wartości moralnych i etycznych poprzez różne formy artystyczne. Przegląd rozpocznie się w środę 18 kwietnia o godz. 10 i potrwa około trzech godzin. Jego organizatorem jest Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Złotoryi.

Na zakończenie przeglądu odbędzie się koncert zespołu „Paraluzja”, której członkowie Agnieszka Radziejewska i Bartłomiej Drak będą członkami jury.

Fot. z poprzedniej edycji

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..