Wsparcie dla przedsiębiorczych

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie zaprasza na Szkolenie informacyjne przygotowujące do aplikowania o pomoc finansową w ramach  działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach Inicjatywy LEADER.

Pieniądze będzie można pozyskać m.in. na rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej i kulturalnej oraz na inicjatywy nakierowane na tworzenie i rozwój produktów i usług  wykorzystujących zasoby lokalne Krainy Wygasłych Wulkanów. Spotkanie informacyjne odbędzie się we wtorek, 5 marca, o godz. 12 w Świetlicy Wiejskiej  w Czaplach (gm. Pielgrzymka). Po spotkaniu organizatorzy przewidzieli zwiedzanie Czapli w celu inspiracji i pokazania dobrych praktyk z wykorzystania środków z inicjatywy Leader. Jednocześnie 4 marca Partnerstwo Kaczawskie ogłasza konkursy na powyższe przedsięwzięcia z terminem naborów od 20 marca do 3 kwietnia 2019r. Szkolenie przeznaczone jest dla instytucji (organizacji pozarządowych, oraz kościelnych osób prawnych) z terenu Gmin: Bolków, Krotoszyce, Legnickie Pole, Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Ruja, Wądroże Wielkie, Pielgrzymka, Świerzawa, Zagrodno, Złotoryja – Gmina Wiejska  oraz miasta Wojcieszów i Złotoryja, które chcą  aplikować o środki z LGD.

– Udział w szkoleniu przedstawicieli potencjalnych wnioskodawców będzie premiowany dodatkowymi punktami w ramach lokalnych kryteriów wyboru operacji – podkreślają organizatorzy.

Źródło: LGD Partnerstwo Kaczawskie

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..