Opublikowany: sob, Lip 13th, 2019

Wprost do lat 90. Trwa zabawa na lotnisku

Największe gwiazdy i przeboje muzyki eurodance z lat 90. można usłyszeć dziś i jutro na lubińskim lotnisku. Właśnie trwa tu trzecia edycja Cuprum Hits Festival.

Każdy, kto dziś pojawił się na lotnisku Aeroklubu Zagłębia Miedziowego przeniósł się wprost do lat 90. Na scenie na początek pojawiła się Lasgo, a po chwili można było usłyszeć między innymi znany przebój „Uh La La La” wyśpiewany przez Alexię.

– Przypominają mi się czasy młodości – śmieje się pani Beata, która przyszła na imprezę wraz z grupą znajomych. – Właśnie przy takiej muzyce kiedyś się bawiliśmy. Miło wrócić, choć na chwilę, do tamtych czasów – dodaje.

Mimo kapryśnej pogody przeplatanej deszczem, na lotnisku pojawiło się sporo fanów muzyki eurodance. Dziś czeka ich prawdziwa uczta, bo oprócz wspomnianych Lasgo i Alexi, na scenie mają wystąpić: DJ Bobo, Fun Factory, Lena Katina, znana przede wszystkim z duetu t.A.T.u, Michał Wiśniewski i Toni Cottura.

W niedzielę ciąg dalszy zabawy. Tego dnia będzie można usłyszeć takich artystów jak: Dr. Alban, Fun Factory po raz drugi, Mr. President, Twenty4Seven, zespół Vengaboys, Jacek Stachurski oraz Sumptuastic.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..