Opublikowany: sob, Lut 10th, 2018

WOŚP: Ostatnie godziny licytacji

26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami, ale wciąż można wesprzeć szczytną inicjatywę, licytując w charytatywnych aukcjach, z których dochód trafi na cel tegorocznej kwesty. Jakie przedmioty trafiły pod młotek?

Odwiedzając stronę Allegro charytatywnie wciąż można licytować przedmioty i usługi wystawione na aukcje w ramach tegorocznego finału WOŚP. Legniczanie i mieszkańcy regionu wciąż mają w czym wybierać, do kupienia zostały wciąż bowiem m.in. karnety do legnickich siłowni, bilety wstępu do miejscowych sal zabaw dla dzieci czy semestr kursu muzycznego.

Jedną z najciekawszych propozycji na liście wciąż trwających licytacji jest udostępnienie Sali Królewskiej w Akademii Rycerskiej. Zwycięzca aukcji otrzyma prawo do jej wykorzystania w pierwszym półroczu br. Gratki czekają też na miłośników lokalnych grup muzycznych, którzy mogą kupić, wspierając charytatywną inicjatywę, krążki zespołów m.in. Comin czy Anastasis.

Warto jeszcze dziś sprawdzić, które z przedmiotów nadal są dostępne. Czasu na składanie ostatnich ofert zostało już bowiem bardzo niewiele.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..