Opublikowany: czw, Sty 3rd, 2019

Wjechał w 6-osobową rodzinę. Nagranie z monitoringu (WIDEO)

20-letni kierowca BMW traci panowanie nad kierownicą swojego pojazdu, wypada z jezdni, z impetem uderza w latarnię,  po czym potrąca na chodniku sześcioosobową rodzinę. Przypomnijmy, że do tego mrożącego krew w żyłach zdarzenia doszło w wigilijny wieczór w Bolkowie. Dolnośląska policja udostępniła na swojej stronie nagranie z wypadku.

Na filmie widać jak  widać jak kierujący BMW 20-latek wyjeżdżając z łuku traci panowanie nad pojazdem. Samochód obraca się i sunie w stronę niczego nie spodziewających się pieszych. Pojazd z dużą siłą uderza w sześć osób, kosząc przy tym przydrożną latarnię.

Do zdarzenia doszło 24 grudnia około godz. 19. Wśród poszkodowanych była para w wieku 35 i 30 lat oraz czwórka ich dzieci, dwie dziewczynki i dwóch chłopców. Na szczęście ich stan jest stabilny, a ich życiu i zdrowiu nic nie zagraża.

Kierowca był trzeźwy, nie był także pod wpływem narkotyków. Usłyszał zarzut  sprowadzenia katastrofy w ruchu lądowym. Grozi mu od trzech miesięcy do pięciu lat pozbawienia wolności. Więcej o sprawie pisaliśmy tutaj.

.

.

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..