Weź udział w darmowych zajęciach z nordic walkingu!

Masz co najmniej 40 lat i chcesz nauczyć się prawidłowo maszerować z kijami? Jeśli tak, skorzystaj z oferty darmowych zajęć z nordic walkingu, na które zaprasza Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking i KGHM Polska Miedź.

KGHM Polska Miedź sponsoruje zajęcia w ramach Programu Społecznej Odpowiedzialności EKO-Zdrowie. Organizowane są one w pięciu miastach Zagłębia Miedziowego: Głogowie, Legnicy, Lubinie, Polkowicach i Złotoryi.

Każde zajęcia trwają 90 minut i są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Do wyboru są dwa poziomy treningowe: poziom FUN (rekreacja) przeznaczony jest dla osób początkujących, zaś poziom PROFI (sport) – dla zaawansowanych. W każdym mieście zaplanowano po dziesięć zajęć praktycznych oraz po dwa wykłady dotyczące nordic walkingu.

Mimo że oficjalny termin na zapisy minął trzy dni temu, to w czterech spośród pięciu miast nadal można dołączyć do grupy. – W Lubinie jest już komplet chętnych, ponieważ regulamin przewiduje maksymalnie 30 osób w każdej miejscowości. Zawsze jednak warto dzwonić i pytać, czy ktoś nie zrezygnował – tłumaczy Paulina Ruta, prezes PSNW.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 668 005 085 oraz pod adresem: prezespsnw@gmail.com.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram zajęć w każdym mieście.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..