Opublikowany: pt, Mar 9th, 2018

Po weekendzie Mickiewicza zamknięta

Legniccy urzędnicy zapowiadają rozpoczęcie kolejnego etapu remontu ul. Mickiewicza. Jak prace wpłyną na komfort poruszania się po Legnicy zmotoryzowanych mieszkańców?

Już w poniedziałek początek dalszych prac na Mickiewicza – zapowiada magistrat. Wykonawca inwestycji, firma Fobis, właśnie 12 marca zamknie odcinek ulicy – od Chłapowskiego do wysokości posesji nr 4, tuż przed skrzyżowaniem z ul. Szkolną. Wyłącznie z ruchu obejmie skrzyżowanie Mickiewicza z ul. Łukasińskiego.

Wieść o kolejnych utrudnieniach w ruchu z pewnością nie przypadnie do gustu kierowcom. Nie powinni natomiast narzekać mieszkańcy pobliskich kamienic.

– Dla mieszkańców i przedsiębiorców zostanie umożliwiony wjazd na wyłączony odcinek ul. Mickiewicza po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownikiem budowy – informuje Arkadiusz Rodak, rzecznik prasowy prezydenta Legnicy.

Warto przypomnieć, że w ramach poprzedniego etapu remontu ul. Mickiewicza w Legnicy prace ruszyły na jej odcinku od skrzyżowania z Oświęcimską do Chłapowskiego. Jak zapewniają urzędnicy, ten odcinek ma zostać oddany do użytku właśnie w najbliższy poniedziałek.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..