Opublikowany: śr, Lis 14th, 2018

Ważna: Każdy pojedynek jest ważny

Dzisiaj o godzinie 18:30 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin podejmować będą Koronę Kielce. Przed ostatnim meczem w 2018 roku rozmawialiśmy z obrotową Miedziowych, Zuzanną Ważną.

Ostatni mecz w tym roku upłynie pod znakiem rywala z Kielc. Co możemy o nim powiedzieć?

Drużyna z Kielc na pewno nie przyjedzie tutaj po to aby się położyć, musimy do każdego meczu podchodzić tak, jakby to był mecz z najlepszymi. Są to dziewczyny bardzo ambitne i chcące zdobywać bramki.

Za nami przemawiają nie tylko statystyki bezpośrednich meczów. Korona to zespół typowo własnego parkietu.

Korona zdecydowanie notuje lepsze wyniki na własnym parkiecie. Jednak jak już mówiłam przyjdą tu powalczyć. My przede wszystkim gramy u siebie, na własnym parkiecie i musimy pokazać naszą zespołową, mocną grę. Udowodnić, że ta porażka z Kobierzycami nic nie zmieniła, że to my jesteśmy liderkami tabeli.

Będzie to ostatni mecz rundy. Rundy trzeba przyznać dla nas bardzo udanej.

Udanej, lecz bez małej wpadki się nie obeszło. Każdy musi uczyć się z porażek, uczyć pod względem budowania chęci do dalszej pracy i motywacji do tego, żeby więcej porażka się nie przydarzyła.

Zajmujecie pierwsze miejsce, ale grupa pościgowa nie odpuszcza. To zapowiada dalsze emocje w kolejnych rundach.

Oczywiście to dopiero 1/4 rozgrywek. Meczów jest jeszcze dużo, więc nie można sobie przypisywać miejsc w tabeli. Każdy pojedynek jest ważny i może decydować o końcowej lokacie.

Przerwa w rozgrywkach związana będzie z występami kadry na ME. Jak oceniasz szanse Polski na tej imprezie?

Patrząc po ostatnim występie Polek na towarzyskim turnieju w Danii jestem pełna optymizmu i będę trzymała kciuki za moje koleżanki.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..