Opublikowany: czw, Lip 25th, 2019

Wakacyjna przygoda w miniaturowym świecie

Wakacje to idealna okazja by poznać nowe miejsca i odkrywać nowe pasję. Planując swój wypoczynek warto udać się do Kolejkowa, gdzie można spróbować swoich sił w modelarstwie i poznać najciekawsze miejsca na Dolnym Śląsku.

Wyjątkowa wystawa

Kolejkowo to rzeczywisty świat, który został pomniejszony 25-krotnie. Wśród setek budynków znaleźć można codzienne życie, które często bawi, ale również skłania do zadumy. Mieszkańcy miniaturowego świata to przedstawiciele różnych zawodów, reprezentanci różnych grupy wiekowych a także uczestnicy wielu wydarzeń. Zwiedzając Kolejkowo stajemy się częścią tego życia, odnajdując w nim swoje zainteresowania, wspomnienia z dzieciństwa czy miejsca, które odwiedziliśmy.

Sala zabaw

Dzieci uwielbiają beztroską zabawę, dlatego Kolejkowo posiada specjalne miejsce, w którym mogą spełnić swoje marzenia. Sercem sali zabaw jest ogromna, interaktywna makieta, na której to dzieci decydują o ruchu poszczególnych elementów. Na sali znajdują się także zabawki tematyczne, które pobudzają kreatywność u najmłodszych oraz uwielbiany przez wszystkich duży basen z piłeczkami. Zabawa odbywa się pod okiem doświadczonego personelu, rodzice mogą skorzystać w tym czasie z kawiarenki i pozwolić sobie na chwilę odpoczynku.

Warsztaty dla dzieci

W weekendy prowadzone są specjalne zajęcia, które uczą najmłodszych kreatywności, cierpliwości oraz rozwijają inteligencję przestrzenną. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat i trwają około godziny. W trakcie zajęć uczestnicy wykonują projekty wrocławskich kamienic, używając do tego dostępnych na stanowiskach materiałów. Po ukończonych zajęciach każde dziecko zabiera swoją pracę do domu i otrzymuje Dyplom Małego Modelarza.

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Jeśli marzysz aby zbudować swój własny miniaturowy świat a brakuje Ci doświadczenia, warsztaty dla młodzieży i dorosłych są właśnie dla Ciebie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w profesjonalnej modelarnii. Na każdym stanowisku znajdują się narzędzia i materiały światowych producentów a nad przebiegiem prac czuwają doświadczeni modelarze, którzy służą pomocą i wiedzą.

Podziel się
Tagi

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..