Uwaga, kierowcy! Paraliż na S3

Potężne korki tworzą się na drodze krajowej nr 3, między Lubinem i Polkowicami. Służby ostrzegają kierowców i przypominają o dostosowaniu prędkości do warunków panujących na drogach.

Nagłe opady śniegu sprawiły, że warunki na drogach w regionie w ciągu zaledwie kilku kwadransów znacznie się pogorszyły. Prawdopodobnie właśnie oblodzenie jezdni było przyczyną zdarzenia, które miało duży wpływ na powstały zator.

– Na wysokości SW-1, na jezdni w kierunku Zielonej Góry, kierująca pojazdem marki Volkswagen Lupo straciła panowanie nad kierownicą i wpadła do przydrożnego rowu – relacjonuje st. sierż. Przemysław Rybikowski z polkowickiej policji.

Kobieta nie odniosła obrażeń, ale na miejscu musiały interweniować dwa strażackie zastępy, ratownicy medyczni i policja. Utrudnienia w ruchu i oblodzenie drogi stały się przyczyną dużych korków.

Obecnie służby pomagają udrożnić przejazd na S3. Kierowcy, planujący podróż właśnie tamtą trasą powinni zachować szczególną ostrożność lub poszukać alternatywnej drogi.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..