Uszkodził wiatę przystankową, bo pokłócił się z konkubiną  

Grzywna do pięciu tysięcy złotych grozi 30-latkowi, który uszkodził przystanek komunikacji miejskiej na ulicy Sikorskiego w Głogowie. Mężczyzna został zatrzymany przez policyjny patrol chwilę po zdarzeniu. Był nietrzeźwy i stawiał opór.

Do zdarzenia doszło w środowy wieczór. Oficer dyżurny głogowskiej policji został powiadomiony o uszkodzeniu szyby w przystanku na ulicy Sikorskiego. Wysłany na miejsce patrol ustalił prawdopodobnego sprawcę. Ten zdążył jednak oddalić się w nieznanym kierunku.

– Mężczyzna został zatrzymany przez inny patrol policjantów, którzy zatrzymali go, kiedy szedł ulicą – informuje podinsp. Bogdan Kaleta, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Głogowie.

30 – latek był nietrzeźwy. Nie chciał wykonywać poleceń funkcjonariuszy i stawiał opór. Został obezwładniony. Jak się okazało, wybił szybę w wiacie przystankowej, ponieważ pokłócił się ze swoją konkubiną. Szkodę oszacowano na 400 złotych.

Za zniszczenie mienia grozi mu grzywna do pięciu tysięcy złotych. Będzie też musiał naprawić szkody, jakie wyrządził.

Fot. Ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..