Opublikowany: pt, Lut 2nd, 2018

Urzędowy BOK zdaje egzamin (FOTO, WIDEO)

Minęły właśnie dwa lata od powstania przy Urzędzie Miejskim w Jaworze Biura Obsługi Klienta. Okazuje się, że takie rozwiązanie przypadło do gustu mieszkańcom.

Biuro jest dostosowane dla wizyt osób niepełnosprawnych. Jest tu wiele stanowisk, kasy oraz wydzielone miejsce dla dzieci, które często towarzyszą interesantom. W tym miejscu można m.in. wyrobić dowód osobisty, odebrać worki na śmieci i dokonać wpłat za czynsz czy wywóz nieczystości. Sprawy osobiste w Urzędzie Stanu Cywilnego załatwiane są w wydzielonych pomieszczeniach.

– W razie potrzeby poszerzamy zakres naszej obsługi. Od kilku miesięcy uruchomiliśmy stanowisko dla chętnych, którzy chcą skorzystać z dopłat przy wymianie tradycyjnych pieców na ekologiczne – mówi Izabela Paczyńska, inspektor referatu świadczeń.

Mieszkańcy są z działalności BOK-u zadowoleni. – Już dawno powinno być takie miejsce. Nie trzeba biegać po korytarzach od drzwi do drzwi. Obsługa miła, kompetentna, a sprawy załatwiane są szybko – mówi jeden z jaworzan. Gdyby jednak ktoś nie był z obsługi zadowolony, może wypełnić anonimową ankietę i podpowiedzieć urzędnikom, co powinni poprawić.

fot. Daniel Śmiłowski

Materiał wideo:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..