Opublikowany: sob, Mar 10th, 2018

Ukradł puszkę z pieniędzmi zbieranymi na chore dziecko

Złotoryjscy policjanci zatrzymali złodzieja puszki z pieniędzmi, które przeznaczone były na pomoc choremu dziecku. Sprawcą okazał się 25-letni mieszkaniec Złotoryi. Za popełnione przestępstwo grozi mu do pięciu lat więzienia.

Mężczyzna działał bez żadnych skrupułów. – Wszedł do jednego z punktów handlowych w centrum miasta. Tam na ladzie sklepowej, tuż obok kasy, stała puszka z pieniędzmi, które zbierane były w ramach akcji lokalnego stowarzyszenia na rzecz chorego chłopczyka. Złodziej, wykorzystując chwilę nieuwagi pracownicy sklepu, zabrał tę puszkę ze sobą. Następnie poszedł w ustronne miejsce, gdzie ją otworzył i wyciągnął z niej wszystkie pieniądze. Była to kwota około 700 złotych – relacjonuje sierżant Dominika Kwakszys, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi.

Funkcjonariusze natychmiast zajęli tą sprawą i dość szybko udało im się zatrzymać sprawcę tej zuchwałej kradzieży. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Złotoryi. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, mężczyzna usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwo może spędzić za kratami nawet pięć lat.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..