Opublikowany: wt, Lut 19th, 2019

Ukradł portfel i posłużył się cudzą kartą

Nawet kilka lat w więzieniu może spędzić 28-letni legniczanin, który niedawno wpadł w ręce miejscowych policjantów. Mężczyzna podejrzewany jest o kradzież portfela i kilkukrotne posłużenie się cudzą karta bankomatową.

Do tej zuchwałej kradzieży doszło w jednym z legnickich lokali, o czym została powiadomiona komenda miejscowej policji. Sprawą zajęli się funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, którzy dość szybko ustalili i zatrzymali złodzieja. – Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Legnicy. Mężczyzna dodatkowo kilkukrotnie zapłacił kradzioną kartą bankomatową. Za przestępstwo jakiego się dopuścił odpowie teraz przed sądem – informuje starszy sierżant Anna Tersa z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Policjantka przypomina również, że za kradzież cudzego mienia grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności, natomiast za kradzież z włamaniem – do 10 lat więzienia.

Fot. ilustracyjne

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..