Tym razem wpadli za kradzież miedzianych kabli (FOTO)

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policję, po tym jak ukradli z terenu firmy miedziane kable. 25 i 36-latek są dobrze znani głogowskim policjantom. Mają na swoim koncie między innymi kradzieże sklepowe, kradzieże paliwa i włamania.

Do kradzieży przewodów miedzianych doszło na początku października. 25 i 36-latek ukradli kable o wartości ponad 600 złotych. Nie była to ich ani pierwsza, ani ostatnia kradzież:

– Krótko po tej kradzieży, dwudziestopięciolatek włamał się do garażu i ukradł motocykl oraz elektronarzędzia – informuje oficer prasowy głogowskiej policji.

Policjantom udało się odzyskać skradzione rzeczy o wartości blisko 2 800 złotych. Obaj mężczyźni są dobrze znani głogowskiej policji, a lista ich przestępstw jest długa:

– Zatrzymani dopuścili się już wcześniej kradzieży sklepowych oraz kradzieży paliw na stacjach i włamań – mówi Bogdan Kaleta.

25-latek ma na swoim koncie jedenaście takich spraw, a 36-latek co najmniej cztery.

Podejrzanym grozi do 10 lat więzienia. 25-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..