Trwają zapisy do Mistrzostw Polski PNL Cup 2019!

Dwadzieścia drużyn z trzech województw opłaciło już swój udział w Mistrzostwach Polski „Piłkarskie Niższe Ligi Cup 2019”. To oznacza, że 1/3 miejsc na lipcową rywalizację jest już zarezerwowana.

– Nie boimy się nazywać naszego turnieju Mistrzostwami Polski, ponieważ co roku przyjeżdżają do nas kluby z kilku województw. To pokazuje, że nasza inicjatywa podoba się drużynom, które w przedostatni weekend lipca przyjeżdżaja do naszego regionu – mówi Adam Michalik, główny organizator zawodów.

O wysokiej jakości organizowanych zawodów świadczyć może fakt, że przyjezdne kluby, które odwiedziły Lubin w poprzednich latach, ponownie zjawią się na turnieju. Wśród nich jest Inter Krostoszowice (województwo śląskie) oraz Orkan Konarzewo, LZS Otorowo, Nałęcz Ostroróg czy KKS Jurand Koziegłowy (województwo wielkopolskie). – Chcemy, aby nasza inicjatywa dotarła do kolejnych województw. O tym, że warto wpisać sobie w coroczny kalendarz nasze Mistrzostwa Polski pokazują drużyny, które pojawiają się u nas regularnie – apeluje Radosław Salamon, organizator turnieju.

Oprócz wspomnianej piątki, w tegorocznej edycji zobaczymy także zespoły z województwa dolnośląskiego, które co roku biorąc udział w zawodach. To m.in. Fortuna Obora, Wilkowianka Wilków, LZS Nowy Kościół, LZS Nowa Wieś Lubińska czy współorganizatorzy ZZPD Górnik Lubin. Podobnie jak przed rokiem, grającym w najwyższej lidze klubem będzie czwartoligowa Stal Chocianów, na której obiekcie odbędzie się część meczów fazy grupowej. Nie zabraknie również totalnych debiutantów, ponieważ po raz pierwszy w Mistrzostwach Polski „Piłkarskie Niższe Ligi Cup” zagra Kolejarz Miłkowice.

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja turnieju Piłkarskie Niższe Ligi Cup zaplanowana jest dla sześćdziesięciu czterech zespołów. Pierwsze piętnaście mogło skorzystać ze specjalnej zniżki, która pozwalała zagrać w prestiżowych zawodach za 200 złotych. Zgodnie z zapowiedziami, opłata wzrosła do 350 złotych. Dobrze zorganizowane kluby mogą liczyć jednak na sporą zniżkę.

– Jeśli dana osoba zgłosi dwa kluby i dokona podwójnej wpłaty to cena za udział spada o sto złotych. To oznacza, że drużyna, która namówi inną i razem zgłoszą się do turnieju to obie zapłacą jedynie po dwieście pięćdziesiąt złotych. – mówi Adam Michalik, organizator PNL Cup. Aktualna „promocja” obowiązuje jedynie dla dziesięciu takich par. Potem wpisowe będzie bezwzględnie wynosiło 350 złotych/drużyna.

Czwarta edycja odbędzie się w weekend 20-21 lipca 2019 roku. Podobnie jak przed rokiem, w sobotę rozgrywana będzie faza grupowa, zaś w niedzielę faza pucharowa. W związku z dużym zainteresowaniem, tym razem pierwszy dzień rywalizacji będzie rozgrywany nie tylko w Lubinie, ale także w Chocianowie. Do zawodów zgłosiły się już drużyny m.in z województwa śląskiego oraz wielkopolskiego.

Więcej informacji o zawodach można uzyskać pod numerem: 729-978-710 oraz mailowo pnl@tvregionalna.pl. Drużyny, które będą chciały otrzymać fakturę za udział proszone są o uprzedni kontakt pod wyżej wymienionymi danymi.

Dane do wpłaty wpisowe:
Stowarzyszenie JEDEN LUBIN
59-300 Lubin, ul. Pawia 35/5
NR KONTA: 17 1600 1462 1838 7424 4000 0001

Lista drużyn, które zagwarantowały sobie udział w rozgrywkach: Inter Krostoszowice, Orkan Konarzewo, LZS Otorowo, KKS Jurand Koziegłowy, Nałęcz Ostroróg, Stal Chocianów, ZZPD Górnik Lubin, Fortuna Obora, Relaks Szklary Dolne, Wilkowianka Wilków, LZS Nowa Wieś Lubińska, Albatros Jaśkowice, Kuźnia Jawor, UKS Przemków, LZS Nowy Kościół, Kolejarz Miłkowice, Platan Siedlce, Sokół Niechlów, Błękitni Kościelec i Zryw Kłębanowice.

Podziel się

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..