Opublikowany: sob, Kwi 14th, 2018

Trwa piękna seria Górnika Złotoryja! (FOTO)

Wspaniały początek rundy wiosennej zaliczają podopieczni Eugeniusza Oleśkiewicza. Złotoryjanie wygrali czwarte spotkanie z rzędu, tym razem pokonując Górnika Boguszów-Gorce 2:1.

Wygrane z Olimpią Kamienna Góra, Stalą Chocianów i Odra Ścinawa spowodowały, że złotoryjanie na dobre włączyli w walkę o utrzymanie w grupie zachodniej IV ligi. W sobotę czekał ich jednak bardzo ważny mecz, ponieważ na własnym stadionie mierzyli się z innym kandydatem do spadku – Górnikiem Boguszów-Gorce. Podopieczni trenera Oleśkiewicza przez ponad godzinę nie byli w stanie skutecznie sforsować defensywy gości. Udało się to dopiero w 63. minucie gdy na prowadzenie Górnika wyprowadził Tomasz Dubowski. Jedenaście minut później mieliśmy już 2:0, a kolejne trafienie w 2018 roku zaliczył Bartosz Haniecki. Gości stać było jedynie na zdobycie kontaktowej bramki w doliczonym czasie gry i złotoryjanie wciąż mogą się pochwalić kompletem punktów w wiosennych meczach.

Górnik Złotoryja – Górnik Boguszów-Gorce 2:1 (0:0)
Bramki: Tomasz Dubowski (63), Bartosz Haniecki (74) – ? (93)