Opublikowany: śr, Gru 6th, 2017

Trenerzy o meczu

Niedosyt po obu stronach był dziś wyczuwalny w wypowiedziach trenerów Zagłębia Lubin i Sandra Spa Pogoni Szczecin. Po karnych wygrało Zagłębie i to miedziowi zapisali na swoim koncie o punkt więcej od swoich rywali.

Gratuluje zespołowi Zagłębia. W Lubinie zostanie jeden punkcik więcej. Rozmawialiśmy przed meczem, żeby uważać na kontry Zagłębia i właśnie one były dziś dla nas bardzo groźne. Pokazaliśmy charakter, a nasza gra w ostatnich meczach wygląda coraz lepiej. Nasz zespół ma się uczyć, ma się cieszyć piłką, a efekty przyjdą z czasem – mówił po meczu Piotr Frelek, trener Pogoni.

Cieszy zwycięstwo, ale na pewno nie styl, w jakim rozegraliśmy te zawody. Mecz w Zabrzu, choć przegrany napawał optymizmem. Dziś nie do końca nasze nastawienie było takie, jakiego byśmy oczekiwali. Uczulałem zawodników, że przyjeżdża do nas Szczecin, który jest ostatnio na fali i dzisiaj Pogoń pokazała, że łatwo punktów nie odda. Musimy jeszcze dużo pracować, szczególnie w tych końcówkach – podsumował szkoleniowiec Zagłębia, Bartłomiej Jaszka.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..