Opublikowany: śr, Cze 7th, 2017

„Trawkę” ukrywał w mieszkaniu

Nawet trzy lata za kratami może spędzić 27-latek z Chojnowa, którego miejscowi kryminalni zatrzymali z narkotykami. Mężczyzna ukrywał w swoim mieszkaniu 15 porcji marihuany.

Na trop posiadacza nielegalnych używek wpadli policjanci z Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Chojnowie. Podejrzewali mężczyznę o to, że ukrywa narkotyki w mieszkaniu. Kiedy wreszcie przekroczyli próg jego domostwa, podejrzenia się potwierdziły.

– Działania operacyjne policjantów doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o posiadanie środków odurzających. Kryminalni znaleźli w mieszkaniu 27-latka roślinny susz – relacjonuje sierż. szt. Jagoda Ekiert z legnickiej policji.

Amator „trawki” trafił do policyjnego aresztu. Szybko okazało się, że w sumie ukrywał 15 porcji tego narkotyku. Teraz grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..