Opublikowany: czw, Sty 11th, 2018

Trawczyńska: Koszalin przyjedzie podwójnie skoncentrowany

Już w sobotę o godzinie 18:00 piłkarki ręczne Metraco Zagłębia Lubin rozegrają pierwszy mecz przed własną publicznością w 2018 roku. Przeciwnikiem miedziowych będzie Energa AZS Koszalin.

Dla lubinianek będzie to drugie ligowe starcie w tym roku. Na początek rundy rewanżowej Metraco Zagłębie Lubin rozgromiło na wyjeździe UKS PCM Kościerzynę – Zespół z Koszalina to zdecydowanie wyższa półka niż zespół z Kościerzyny, z którym ostatnio grałyśmy. Przygotowywałyśmy się intensywnie do tego meczu cały tydzień i zrobimy wszystko, żeby punkty zostały w Lubinie – mówi Małgorzata Trawczyńska.

Mecz 13. kolejki zapowiada się dużo ciekawiej, gdyż zarówno Metraco Zagłębie Lubin, jak i Energa AZS Koszalin zapowiadają walkę o najwyższe cele – W meczu z Koszalinem na pewno mamy atut własnej hali, gramy u siebie, przed własną publicznością, ale na pewno nie będziemy zespołu z Koszalina lekceważyć. AZS w poprzedniej kolejce trochę niefortunnie przegrał u siebie ze Szczecinem i jestem przekonana, że przyjedzie na nasz teren podwójnie skoncentrowany – dodaje skrzydłowa Metraco Zagłębia Lubin.

Bilety na:

http://ticketik.pl/#!/Wydarzenie/927

O Autorze

-

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..