Opublikowany: pon, Maj 21st, 2018

Tragiczny wypadek pod Jaworem. Nie żyje 21-latek (FOTO)

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś rano na trasie Jawor – Wrocław. Kierujący oplem, 22-letni mieszkaniec gminy Mściwojów, wymusił pierwszeństwo na skrzyżowaniu i zderzył się z nadjeżdżającym audi. Zginęła jedna osoba.

Do zdarzenia doszło około godz. 5 na skrzyżowaniu w okolicy miejscowości Luboradz. Oplem podróżowały trzy osoby. Jego kierowca  prawdopodobnie nie dostosował się do znaku STOP i wymusił pierwszeństwo przed osobowym audi, za kierownicą którego siedział 48-letni jaworzanin. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe.

W związku z poważnym stanem jednego z pasażerów opla, konieczna była pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, po przetransportowaniu do wrocławskiego szpitala, 21-letni poszkodowany zmarł. Pozostali ranni zostali trafili do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Legnicy. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali biegli z zakresu wypadków drogowych. Do godz. 10 były utrudnienia w ruchu na tym skrzyżowaniu.

.

Fot. PSP w Jaworze

 

 

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..