Opublikowany: pon, Cze 11th, 2018

Tłumy na rodzinnym festynie „Solidarności” (FOTO)

Ponad półtora tysiąca osób wzięło udział w Festynie Rodzinnym Związku Zawodowego NSZZ „Solidarność”, który w minioną sobotę odbył się w Iwnie koło Ścinawy.

– Organizacyjnie mieliśmy bardzo dużo pracy. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że przy tak dużej liczbie uczestników będziemy musieli zapewnić sprawną organizację, wiele atrakcji dla najmłodszych oraz catering na  wysokim poziomie. Wszystko się udało, dzieci oraz ich rodzice z festynu odjeżdżali z uśmiechem na twarzy co jest dla nas najważniejsze. Cieszymy się również z pogody, która nas w tym dniu nie zawiodła – powiedział Przewodniczący NSZZ „Solidarność” Bogusław Szarek.

Słów uznania organizacją festynu nie kryli również sami jego uczestnicy. – Bardzo fajny festyn, z żoną i dziećmi jesteśmy bardzo zadowoleni. Istotną sprawą jest to, że organizatorzy zapewnili bardzo dużo atrakcji dla najmłodszych i nie trzeba było stać długo w kolejkach. Pogoda dopisała. Dzieciom najbardziej podobały się roboty z klocków – powiedział Adam z Polkowic.

.

.

Wyświetlonych 3 komentarze
Wyraź swoją opinię
  1. Super pisze:

    Festyn super. Strzelnica rewelacja. tor wyscigowy i klocki dla dzieciakow fajnie. Pogoda? Az za dobra 31 st.ale moznabylo sie w jeziorku ohlodzic

  2. qba pisze:

    Jedyny taki festyn w kghm. Brawo Solidarność tak trzymać!!!

  3. Sie-Pol pisze:

    Super festyn. Byłem na kilku podobnych ale organizatorzy z Solidarności przebił wszystkich. Brawo! Inni mogą się od was uczyć!

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..