Opublikowany: wt, Kwi 17th, 2018

Tartanowcy nie zwalniają tempa

W ostatnim czasie siatkarski klubu Tartan Volley Tema Lubin brał udział w dwóch turniejach. Jeden lubinianie rozgrywali w Wołowie, a drugi w swoim mieście.

W Lubinie Tartanowy brali udział w charytatywnym turnieju dla chorego górnika Krzysztofa Szafrańca. – W ostatnią sobotę mieliśmy przyjemność brać udział w V Klima CUP ,,Gramy Dla Krzyśka”. Turniej zorganizowano, aby pomóc w walce z chorobą nowotworu kości – koledze z oddziału KGHM Polska Miedź S.A. / ZG Rudna oddział K1, który obecnie przebywa na rencie. Bardzo fajna inicjatywa, gdy tylko mamy możliwość z chęcią bierzemy udział w tego typu turniejach – podkreśla Patryk Uściła. – Po pierwsze to świetna zabawa, a przy tym doskonały sposób, by pokazać empatię, bo przecież dobro zawsze wraca, a pomaganie jest po prostu fajne – dodaje Uściła.

I Wojewódzki Turniej Siatkówki o Puchar Dyrektora OSiR w Wołowie był kolejna imprezą, w której udział wzięli lubinianie. Poziom turnieju był wysoki.

– Walka o zwycięstwo zacięta. Do turnieju podeszliśmy z dużym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej. Już po pierwszym meczu wiedzieliśmy, że będzie ciężko i tak jak przypuszczaliśmy, tak się stało. Tego dnia jako drużyna oprócz walki z przeciwnikiem w każdym meczu walczyliśmy sami ze sobą. W półfinale niestety przegraliśmy z dobrze dysponowaną ekipą z Legnicy, na których – jak się okazało w finale – nie było mocnych. My ostatecznie zmagania zakończyliśmy na trzecim miejscu – podkreśla Patryk Uściła.

Turniej przebiegał w miłej atmosferze i był okazją do sprawdzenia swoich możliwości i pokazania postępów osiągniętych w ciągu ostatnich kilku miesięcy. – Wiemy nad czym pracować – puentuje siatkarz.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..