Taksówki wrócą do rynku (WIDEO)

Problem z postojem taksówek w lubińskim rynku powstał, gdy rozpoczął się remont placu wokół ratusza. Postój przeniesiono na ulicę Prusa. Klienci mają problem ze znalezieniem taksówek, a taksówkarze karani są mandatami, ponieważ nie mieszczą się autami w wyznaczonym miejscu. Czy postój wróci na stare miejsce?

– Z każdym dniem tracimy klientów! Nowe miejsce postojowe jest na uboczu. Mieszkańcy nie mogą nas znaleźć, a policja karze mandatami – żalą się lubińscy taksówkarze.

Po rewitalizacji rynku obowiązuje zakaz parkowania wokół ratusza. Lubinianie są przyzwyczajeni, że od wielu lat postój taksówek był właśnie w tym miejscu. Zmiana lokalizacji postoju sprawiła, że taksówkarze wiele na tym tracą. Zwrócili się więc do nas o pomoc. Okazuje się, że sprawę można było jednak załatwić na korzyść taksówkarzy.

Materiał filmowy:

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..