Takiego sąsiada lepiej nie mieć

56-letni mieszkaniec Głogowa włamywał się do piwnic i pomieszczeń gospodarczych swoich sąsiadów. Grozi mu teraz nawet do 10 lat więzienia.

Policję o kradzieży i włamaniu zawiadomili mieszkańcy bloku jednego z głogowskich osiedli. Z pomieszczeń gospodarczych skradziono im przedmioty o wartości prawie pięciu tysięcy złotych. Była to min. konsola do gier, i sprzęt turystyczny.

Już wcześniej miały miejsce włamanie i kradzież do jednej z piwnic w tym budynku. Okazało się, że za włamania i kradzieże odpowiedzialny jest 56-latek, który także jest mieszkańcem tego bloku.

–Policjanci w trakcie zatrzymania i przeszukania odnaleźli u 56-latka przedmioty pochodzące z kradzieży. Były to buty oraz garnki – informuje Bogdan Kaleta z głogowskiej policji.

Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..