Opublikowany: wt, Gru 19th, 2017

Szukasz prezentu na święta? Zagwarantuj szaleństwo w rytmach disco!

Święta tuż-tuż… To czas, w którym każdy może sobie dogadzać, beż żadnych wyrzutów sumienia. Poza zakupowym szaleństwem i świątecznymi porządkami, dobrze jest też pomału planować zbliżający się karnawał.

Idealnym rozwiązaniem w tej sytuacji jest wzięcie udziału w 4. edycji Gali DISCO, która odbędzie się w hali RCS w Lubinie już 27 stycznia! Wśród artystów pojawią się sami pionierzy tego gatunku: Piękni i Młodzi, Power Play, Long & Junior, Łobuzy, Mario Bischin, Masters, Markus P, Voyager Music, Szula oraz Gentelman’s.

Tradycyjnie jest to również czas prezentów. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu, skorzystaj z oferty Events Factory. Już dziś kup bilet z świątecznej edycji, który idealnie nada się na prezent gwiazdkowy. W ofercie dostępne są oprócz świątecznych biletów elektronicznych bilety drukowane z opcją wysyłki pod wskazany adres. Bilety dostępne są www.kupbilet24.pl, w punktach stacjonarnych: w salonach sieci Empik, Saturn, w galerii Cuprum Arena oraz w kasie squash na terenie hali RCS w Lubinie.

Zaskocz rodzinę i przyjaciół i bawcie się na największej imprezie DISCO w regionie. Do zobaczenia!

Podziel się
Tagi

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..