Opublikowany: sob, Sty 13th, 2018

Szlifują formę w Lubinie. Jach wciąż na treningach

Zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin przygotowują się do rundy wiosennej Lotto Ekstraklasy. Na razie podopieczni Mariusza Lewandowskiego szlifują formę na własnych obiektach. Do Turcji „Miedziowi” wylecą w najbliższy piątek i wszystko wskazuje na to, że w kadrze zabraknie Jarosława Jacha.

Lubinianie od kilku dni trenują na własnych boiskach. Popołudniowe zajęcia zostały podzielone na dwie części. Bramkarzy czekał trening z Krzysztofem Koszarskim, zaś zawodnicy z pola pod okiem Mariusza Lewandowskiego i Pawła Karmelity. W zajęciach brał jeszcze udział Jarosław Jach, który najprawdopodobniej nie poleci z zespołem na zgrupowanie do tureckiego Belek. Wszystko wskazuje na to, że niespełna 24-letni stoper przeniesie się do angielskiego Crystal Palace, które za zawodnika oferuje dwa miliony euro.

Co jeśli powyższe informacje się potwierdzą? Bardzo możliwe, że KGHM Zagłębie następcy poszuka zza miedzą. Niewykluczone, że w przypadku odejścia Jacha lubinianie pokuszą się o ściągnięcie Seweryna Michalskiego, który z Chrobrego Głogów. Urodzony w 1994 roku zawodnik jesienią bardzo dobrze spisywał się w Nice 1 lidze rozgrywając aż siedemnaście spotkań w pełnym wymiarze czasowym. Dorzucić do tego jeszcze trzy mecze w Pucharze Polski.

fot. Paweł Andrachiewicz

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..