Opublikowany: pon, Kwi 30th, 2018

Święto w Polkowicach już dziś?

Czy Polkowice już dziś rozpoczną huczne świętowanie? Wszystko zależy od formy koszykarek miejscowego CCC, które wieczorem staną przed pierwszą szansą na wywalczenie tytułu mistrzyń kraju. Do pełni szczęścia „pomarańczowym” brakuje już tylko jednego zwycięstwa nad ekipą Artego Bydgoszcz. 

Podopieczne trenera Marosa Kovacika po dwóch cennych zwycięstwach w Bydgoszczy, tym razem podejmą rywalki przed własną publicznością. Kibice, którzy przybędą dziś do hali sportowej przy ul. Dąbrowskiego 1a, głośnym dopingiem mają pomóc zawodniczkom w zdobyciu mistrzostwa kraju.

Łatwo z pewnością nie będzie, ponieważ przeciwniczki są mocno zdeterminowane i na parkiecie zrobią wszystko, aby ta seria nie zakończyła się dla nich w trzech meczach. W dwóch poprzednich starciach w Bydgoszczy wynik był sprawą otwartą niemal do ostatnich sekund i niewiele brakowało, żeby to podopieczne Tomasza Herkta mogły być dziś na miejscu polkowiczanek.

Zawodniczki znad Brdy już w ćwierćfinale i półfinale udowodniły, że potrafią walczyć do samego końca. W rywalizacji ze Ślęzą Wrocław także przegrywały 0:2, po czym dwukrotnie wygrały na wyjeździe, doprowadzając do remisu 2:2. W decydującym starciu w Bydgoszczy nie dały najmniejszych szans wrocławiankom, pokonując je różnicą aż 30 punktów. Czy w finałowej rywalizacji również będziemy świadkami podobnego scenariusza?

Początek spotkania o godz. 18:45. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, jednak warto przyjść nieco wcześniej, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..