Opublikowany: pon, Lis 13th, 2017

Sukces tancerzy z Chocianowa

IV miejsce w kategorii tańca standardowego i V – w kat. tańca Latino – taki wynik osiągnęli młodzi, chocianowscy tancerze podczas prestiżowego Festiwalu Polish Cup International Dance Festival, który odbył się w Warszawie.

W międzynarodowym konkursie wzięli udział tancerze z całego świata, w tym reprezentanci Polski: Artur Hałabura z Aleksandrą Katlewską oraz Emil Wójcicki z Aleksandrą Chrobak.

– To jest wielkie wyróżnienie – podkreśla Weronika Mierzwa, która na co dzień trenuje tancerzy przy Szkole Podstawowej w Chocianowie. – Oni wkładają sporo pracy i serca w taniec, co widać oczywiście po wynikach turniejów, ale nie bez znaczenia pozostaje także doping rodzin, które towarzyszą naszym adeptom tańca podczas festiwali i są niebywałym wsparciem.

Przypomnijmy, że niedawno Artur Hałabura i Aleksandra Katlewska oraz Bartosz Jakubiak i Dorota Kowalczuk stanęli na podium podczas 52. Turnieju Tańca Karkonosze Open 2017, zdobywając w sumie trzy srebrne medale w obu kategoriach tanecznych.

Źródło: UMiG Chocianów

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..