Opublikowany: śr, Sie 9th, 2017

Stłuczka na Kościuszki (WIDEO)

Brak osób poszkodowanych, dwa auta uszkodzone i mandat – tak zakończyła się kolizja na ul. Kościuszki w Jaworze. Kierujący seatem nie zachował ostrożności podczas jazdy i najechał na tył volkswagena. Do zdarzenia doszło przed południem na wysokości komendy PSP.

Policjanci ustalili, że kierujący volkswagenem na kamiennogórskich tablicach rejestracyjnych hamował przed ostrym zakrętem. Kierowca seata nie zdążył w porę zareagować i uderzył w tył passata.

Ku zdziwieniu kierujących w volkswagenie widoczne były jedynie drobne zadrapania, natomiast poważnie uszkodzona została ibiza. Wystrzeliły poduszki powietrzne, a na jezdnię wylały się płyny eksploatacyjne.

Strażacy zabezpieczyli uszkodzonego seata, odcinając źródło zasilania, oraz zneutralizowali rozlane płyny. Pomoc medyczna nie była na szczęście potrzebna. Sprawca zdarzenia przyjął mandat na miejscu, a poszkodowany po sprawdzeniu pojazdu udał się w dalszą jazdę.

Materiał wideo:

O Autorze

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..