Statuetki dla zdolnych piłkarzy

Siedmiu wyróżniających się piłkarzy z LZS-ów działających w gminie Polkowice otrzymało statuetki podczas spotkania w ratuszu, które było też podsumowaniem sezonu.

Spotkanie, w którym uczestniczyli burmistrz i radni gminy, odbyło się wczoraj w ratuszowej sali konferencyjnej. Byli także działacze i przedstawiciele środowiska sportowego. Statuetki otrzymało siedmiu zawodników wskazanych przez prezesów klubów. Trafiły one do Dawida Kuśnierza, Karola Ilkowa, Karola Wójcika, Zbigniewa Michalskiego, Jarosława Tkaczyka, Dominika Suchory i Łukasza Kołtuna. Była to jednocześnie okazja do podsumowania sezonu piłkarskiego, choć – oczywiście – nie obyło się bez komentarzy na temat występu polskiej reprezentacji w mistrzostwach świata w Rosji.

– Bardzo szanuję sportowe zaangażowanie i ambicję – mówił Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic. – Sport jest ważnym obszarem życia. Uczy pokory, szacunku dla przeciwnika, uczciwej rywalizacji. Dlatego chętnie wspieram tych, którzy angażują się w uprawianie sportu oraz działalność sportową – dodał.

Podczas spotkania pojawił się też pomysł, by na stadionie Górnika Polkowice zorganizować turniej LZS-ów działających w gminie. Spodobał się wszystkim.

Dodajmy, że w gminie Polkowice LZS-y działają w Żelaznym Moście, Nowej Wsi Lubińskiej, Komornikach, Sobinie, Suchej Górnej i Moskorzynie.

Fot. UG Polkowice

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..