Opublikowany: śr, Cze 21st, 2017

Zamet i Huta połączą siły?

Wiele wskazuje na to, że w sezonie 2017/2018 w legnickiej Klasie Okręgowej będziemy mieć tylko jednego reprezentanta Przemkowa. Jednak nie dlatego, że któryś z lokalnych klubów zdecydował się wycofać z rozgrywek. UKS Huta i Zamet postanowiły połączyć siły, dzięki czemu w tej miejscowości powstanie jeden klub piłkarski. Najbardziej zadowoleni z takiej sytuacji mogą być jednak w Prusicach, ponieważ jeżeli tak się stanie to Przyszłość utrzyma byt w klasie okręgowej.

Decydujące dla powodzenia całej inicjatywy będzie stanowisko obydwu klubów wyrażone uchwałami na Walnych Zgromadzeniach. Później fuzję będzie musiał zatwierdzić jeszcze zarząd DZPN. Jeśli dojdzie ona do skutku to w legnickiej okręgówce zwolni się kolejne miejsce, co będzie powodowało potrzebę uzupełnienia składu ligi, na czym skorzysta najprawdopodobniej Przyszłość Prusice.

Wciąż niewyjaśnione pozostają losy Odry Chobienia i Gromu Gromadzyń-Wielowieś. W kuluarach mówi się, że obydwie drużyny mogą nie wystartować w sezonie 2016/2017 w klasie okręgowej a to mogłoby wiązać się z utrzymaniem Rodła Granowice i Chojnowianki Chojnów. Doniesieniom o drużynie z Gminy Rudna zaprzecza jednak jej najlepszy strzelec – Wojciech Jurak.

 

O Autorze

-

Wyświetlonych 5 komentarzy
Wyraź swoją opinię
 1. Xxx napisał(a):

  Żadne połączenie to tylko taka zagrywka ,żeby burmistrz dał kasę na Uks, mówi się o połączeniu,ale to tylko się mówi A w rzeczywistosci żadne połączenie

 2. jakiś gość napisał(a):

  Będzie połączenie i prezesem zostanie Tadek Muszyński pewne info!!!

 3. Nick... napisał(a):

  rysiek kwiatkowski prezesem

 4. kibic napisał(a):

  Kiedy podsumowanie strzelcow Okregowki i klas A?

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..