Opublikowany: wt, Cze 12th, 2018

Stachuriada w Grochowicach

Grzegorz Turnau z zespołem i Czesław Śpiewa to dwa z koncertów, jakie zaplanowano podczas Stachuriady, która odbędzie się 29 i 30 czerwca na polanie w Grochowicach. Będzie też zlot motocykli.

MotoStachuriada rozpocznie się w piątek, 29 czerwca, o 19, jednocześnie z XIII Przeglądem Piosenki Poetyckiej „Wyśpiewać Poezję” (zgłoszenia przyjmowane są do 15 czerwca). Potem odbędzie się pierwszy koncert gwiazdy, czyli Czesław Śpiewa (godz. 21.30). Nocne spotkanie na polanie wypełni Turniej Jednego Wiersza „O Dym Białej Lokomotywy”.

W sobotę, 30 czerwca, odsłonięty zostanie obelisk poświęcony Edwardowi Stachurze. Będzie parada motocyklistów, a siłacze wykażą się w Turnieju Cięcia i Rąbania Drewna, czyli Siekierezadzie. W maratonie koncertowym wystąpią: Tyle Na Temat, Chwila Nieuwagi i Grzegorz Turnau z zespołem.

Dodajmy, że w tym czasie można będzie skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej, oferowanej przez głogowską spółkę. W piątek wyjazd o godz. 19 z pętli ul. H. Brodatego, a w sobotę o godzinie 18. Powrotne kursy zaplanowano na godz. 24 z polany w Grochowicach.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..