Spowodował duże straty dla… 20 złotych (FOTO)

51-letni mężczyzna włamał się do jednego z pawilonów na terenie targowiska w Głogowie. Ukradł 20 złotych, ale straty które spowodował wynoszą prawie 3 tysiące złotych. Do złodzieja doprowadził policjantów pies tropiący.

Sprawca rozbił szybę w sklepowej witrynie, uszkodził kasę fiskalną, w której było zaledwie 20 złotych. Jednak straty jakie spowodował  wynoszą blisko 3 tysiące złotych. Sam koszt kasy fiskalnej to 2 tysiące złotych.

– Sprawca nie cieszył się długo zarówno łupem jak i wolnością. Został zatrzymany kilkadziesiąt minut po włamaniu. Doprowadził do niego po śladzie pies tropiący, którego policjanci użyli w trakcie czynności oględzin i zabezpieczenia miejsca zdarzenia – relacjonuje oficer prasowy głogowskiej policji.

51-latek był nietrzeźwy i zupełnie zaskoczony zatrzymaniem. Przyznał się do włamania. Teraz grozi mu kara do 10 lat więzienia.

.

Pozostaw komentarz

XHTML: Możesz używać tagów HTML-owych: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


..